Specjalista ds. administracji

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo k. Elbląga 2024-09-20 Udostępnij
Opis stanowiska:

Specjalista ds. administracji odpowiada za  organizowanie i wspieranie prac biurowych.

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych z prowadzeniem i utrzymaniem sprawnie funkcjonującego biura
  • Prowadzenie i monitorowanie firmowego kalendarza
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań odbywających się w biurze firmy
  • Wsparcie pracowników w zakresie organizacji spotkań i podróży służbowych
  • Telefoniczny kontakt z interesantami
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Obsługa oraz archiwizacja dokumentacji, rejestracja umów
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
  • RODO - nadzór nad stosowaniem i egzekwowaniem procedur, aktualizacja wymaganej prawem dokumentacji związanej z przetwarzaniem danych osobowych przy ścisłej współpracy z IODO
  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych
  • Współorganizacja imprez i wyjazdów firmowych
  • Przygotowywanie listów przewozowych i dokumentów wysyłkowych
  • Wprowadzanie zamówień do ERP
  • Wystawianie korekt sprzedaży
  • Rejestr korekt sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Zdolności komunikacyjne
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność
  • Znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy