Specjalista ds. personalnych i płac

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo k. Elbląga 2021-11-19 Udostępnij
Opis stanowiska:

Specjalista ds. personalnych i płac prowadzi i aktualizuje dokumentację kadrową dla pracowników; przestrzega niezbędnych terminów szkoleń okresowych, BHP, wydaje skierowania na badania, nalicza wynagrodzenia.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji kadrowej;
  • sporządzanie dokumentacji dot. nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy;
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy;
  • monitorowanie ważności badań lekarskich, szkoleń BHP;
  • sporządzanie deklaracji: ZUS, PIT, PFRON, GUS;
  • RODO-Rejestr i wydawanie upoważnień;
  • sporządzanie list płac;
  • naliczanie zwolnień lekarskich;
  • naliczanie PPK, dodatków, odliczanie zobowiązań (komornicy, składki);
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnianiu i wynagrodzeniu pracowników;
  • obsługa umów zleceń i o dzieło;
  • udział w projektach z obszaru HR oraz inicjowanie usprawnień w tym obszarze;
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;
  • znajomość przepisów prawa pracy oraz prowadzenia akt osobowych, ustawy o podatku dochodowym, ustawy zasiłkowej;
  • biegła znajomość programu Płatnik;
  • mile widziana znajomość systemu Symfonia;
  • zdolności komunikacyjne;
  • zdolności organizacyjne, samodzielność;
  • znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją;
  • zniżki na produkty firmy;
  • programy rozwojowe i szkoleniowe;
  • wpływ na dalszy rozwój firmy.