Planista

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo k. Elbląga 2021-11-19 Udostępnij
Opis stanowiska:

Planista planuje przebieg procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży.

Twój zakres obowiązków:

  • przegląd, modernizacja i wdrożenie zmian w procesie planowania;
  • opracowanie reguł planowania produkcji (ujednolicenie zasad i dopasowanie ilości planowania pod wąskie gardła, zaprojektowanie schematu);
  • wsparcie obszaru zakupów pod kątem technologicznym;
  • dobór dostawców i asortymentu zalecanego dla zakupu;
  • uczestnictwo w stworzeniu narzędzia do planowania produkcji;
  • współpraca z innymi działami w organizacji w ramach utrzymania ustalonych standardów, rozwoju oraz ciągłej poprawy procesów i systemów zarządzania jakością;

Nasze wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku;
  • znajomość zasad planowania produkcji opartych na Lean Manufacturing oraz zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością;
  • zdolność analitycznego myślenia, zorientowanie na realizację wymagań i szukanie rozwiązań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją;
  • zniżki na produkty firmy;
  • programy rozwojowe i szkoleniowe;
  • wpływ na dalszy rozwój firmy.