Młodszy Elektromechanik

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo k. Elbląga 2021-11-19 Udostępnij
Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie przy wykonywaniu bieżących napraw i usuwaniu awarii maszyn oraz urządzeń instalacji pod kątem elektrycznym i mechanicznym;
  • wsparcie przy prowadzeniu przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów;
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznych ;
  • wsparcie przy instalacji nowych maszyn;
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;
  • zabezpieczanie maszyn i urządzeń po zakończeniu produkcji;
  • sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac;
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – mechanika, elektryka;
  • podstawowa znajomość dokumentacji układów sterowania, dokumentacji technicznej ;
  • mile widziana umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym;
  • mile widziane uprawnienie na wózki widłowe UDT;
  • mile widziana umiejętność spawania oraz umiejętności ślusarskie;
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kv;
  • staranność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności  w działaniu;
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • zniżki pracownicze.