Magazynier

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Elbląg k. Władyslawowa 2024-02-19 Udostępnij
Opis stanowiska:

Magazynier jest odpowiedzialny za przyjmowanie, składowanie i wydawanie towaru z zachowaniem przyjętego systemu identyfikacji.

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjęcia dostaw towarów;
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenie towarów
  • Rozkładanie towaru na magazynie
  • Przygotowanie zamówień
  • Sprawdzanie zgodności towarów przygotowanych do wysyłki z fakturą
  • Pakowanie towarów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek
  • Załadunek towaru
  • Obsługa urządzeń magazynowych – wózek widłowy, scaner
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna umiejętność jazdy wózkiem widłowym
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy.