Kierownik zmiany

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo k. Elbląga 2021-11-19 Udostępnij
Opis stanowiska:

Kierownik zmiany zarządza, koordynuje i nadzoruje ciągłość procesu produkcji na zmianie. Główne obowiązki na tym stanowisku to między innymi: optymalizacja kosztów produkcji oraz kontrola nad zachowaniem odpowiednich standardów jakości.

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie wszystkimi obszarami produkcji na zmianie zgodnie z zasadami Lean Manufacturing;
  • zarządzanie kosztami produkcji;
  • przygotowywanie planu produkcji wspólnie z Kierownikiem Produkcji;
  • analiza przepustowości i wydajności poszczególnych gniazd produkcji i przekładanie tych danych do przygotowania planu;
  • realizacja planu produkcji z optymalnym wykorzystaniem zasobów;
  • nadzorowanie realizacji planów działu oraz wskaźników efektywności (KPI);
  • analiza zatrudnienia w zakresie optymalizacji procesu produkcyjnego i racjonalności stanu oraz struktury zatrudnienia;
  • analizowanie dostępnych mocy produkcyjnych oraz ,,wąskich gardeł’’ w produkcji;
  • przestrzeganie oraz nadzorowanie przestrzegania procedur, instrukcji wynikających z technologii, systemów jakości, BHP oraz wymagań klienta;
  • ocenianie, rozwijanie i motywowanie pracowników, celem zapewnienia wymaganego poziomu kompetencji w zespole.

Nasze wymagania:

  • umiejętność zarządzania zespołem;
  • wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie procesami produkcji, inżynieria produkcji);
  • minimum 3 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku;
  • znajomość zasad zarządzania produkcją opartych na Lean Manufacturing oraz zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością;
  • umiejętność zarządzania projektami i zmianą;
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją,
  • zniżki na produkty firmy,
  • programy rozwojowe i szkoleniowe,
  • wpływ na dalszy rozwój firmy.