Kierownik magazynu i logistyki

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo k. Elbląga 2021-11-19 Udostępnij
Opis stanowiska:

Kierownik magazynu i logistyki jest odpowiedzialny za zarządzanie, koordynowanie i nadzór nad funkcjonowaniem gospodarki magazynowej oraz floty samochodowej.

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad czynnościami związanymi z przyjmowaniem i wydawaniem surowców, wyrobów gotowych, materiałów;
  • nadzór nad dokumentacją związaną z operacjami magazynowymi, flotą samochodową;
  • realizacja planu z optymalnym wykorzystaniem zasobów;
  • ewidencja i raportowanie stanów magazynowych;
  • optymalizacja procesów magazynowych i logistycznych;
  • uczestnictwo w przeprowadzanych inwentaryzacjach;
  • wsparcie działu jakości w kwestii rozpatrywania reklamacji;
  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników;
  • przygotowywanie analiz i statystyk dotyczących magazynów oraz floty.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku logistycznym;
  • min. 3 lata pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności;
  • praktyczna umiejętność jazdy wózkiem widłowym;
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją,
  • zniżki na produkty firmy,
  • programy rozwojowe i szkoleniowe,
  • wpływ na dalszy rozwój firmy.