Brygadzista

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo k. Elbląga 2021-09-13 Udostępnij
Opis stanowiska:

Brygadzista koordynuje i nadzoruje ciągłość procesu produkcji na wyznaczonym obszarze. Główne obowiązki na tym stanowisku to realizacja planu produkcyjnego przypisanego do zarządzanego obszaru poprzez wytwarzanie wyrobów znajdujących się w ofercie firmy.

Twój zakres obowiązków:

  • nadzorowanie pracą podległych pracowników na wyznaczonym wydziale w celu zapewnienia ciągłości produkcji zgodnie z zasadami Lean Manufacturing;
  • realizowanie planu produkcji z optymalnym wykorzystaniem zasobów;
  • kontrolowanie przestrzegania procedur, instrukcji wynikających z technologii, systemów jakości, BHP oraz wymagań klienta
  • kontrolowanie produktu pod względem zgodności z zamówieniem;
  • raportowanie realizacji zadań i poziom KPI;
  • nadzorowanie wykonywania wyrobów, zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz normami jakościowymi;
  • harmonogramowanie pracy zespołów, koordynowanie ewidencji czasu pracy pracowników;
  • nadzorowanie rzetelności, poprawności i terminowości wykonywania przez pracowników podległego obszaru ich zadań i obowiązków oraz dyscyplinę pracy,
  • udzielanie wskazówek i wyjaśnień pracownikom w zakresie realizowanych zadań;
  • ocenianie, rozwijanie i motywowanie pracowników, celem zapewnienia wymaganego poziomu kompetencji pracowników.

Nasze wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku;
  • znajomość zasad zarządzania produkcją opartych na Lean Manufacturing oraz zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością;
  • zdolność analitycznego myślenia, zorientowanie na realizację wymagań i szukanie rozwiązań;
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją;
  • zniżki na produkty firmy;
  • programy rozwojowe i szkoleniowe;
  • wpływ na dalszy rozwój firmy.