Młodszy elektromechanik (możliwość przyuczenia)

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo k. Elbląga 2022-03-09 Udostępnij
Opis stanowiska:

Młodszy elektromechanik jest osobą, która zajmuje się naprawą i konserwacją urządzeń elektrycznych.

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie przy wykonywaniu bieżących napraw i usuwaniu awarii maszyn oraz urządzeń instalacji pod kątem elektrycznym i mechanicznym;
  • Wsparcie przy prowadzeniu przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów;
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznych;
  • Wsparcie przy instalacji nowych maszyn;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;
  • Zabezpieczanie maszyn i urządzeń po zakończeniu produkcji;
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac;
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – mechanika, elektryka;
  • Podstawowa znajomość dokumentacji układów sterowania, dokumentacji technicznej;
  • Mile widziana umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym;
  • Mile widziane uprawnienie na wózki widłowe UDT;
  • Mile widziana umiejętność spawania oraz umiejętności ślusarskie;
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kv;
  • Staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności  w działaniu;
  • Gotowości do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Zniżki pracownicze.