Kierowca C+E / Magazynier

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo k. Elbląga 2022-03-25 Udostępnij
Opis stanowiska:

Kierowca kat. C + E to osoba, która posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony. Jest odpowiedzialna za bezpieczny transport ładunku. Musi także dbać o właściwy stan techniczny pojazdu. W ścisłej współpracy z pracownikami magazynu będzie realizował zadania transportu i dostawy towaru do klientów firmy.

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpieczny transport ładunku,
  • Dbanie o właściwy stan techniczny pojazdu,
  • Przyjęcia dostaw towarów i rozlokowanie ich na magazynie,
  • Kompletacja i wydania towarów,
  • Ewidencja dokumentów gospodarki magazynowej.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowcy kat. C + E,
  • Prawo jazdy kat. C + E,
  • Aktualny kurs przewozu rzeczy,
  • Elektroniczna karta kierowcy,
  • Mile widziane uprawnienia UDT (wózek widłowy).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją,
  • Zniżki na produkty firmy,
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe,
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy.